Вирази у метрах і запиши у вигляді десяткового дробу 125см;36см;4дм9см;42дм9см


Ответы на вопрос

Отвечает Снегин Вадим.

Ответ:

У вигляді десяткових дробів:

125 см = 1.25 м

36 см = 0.36 м

4 дм 9 см = 0.49 м

42 дм 9 см = 4.29 м

Пошаговое объяснение:

Отвечает Дяченко Костя.

Ответ:

Делил на 100 так как в 1 метре=100

125/100 =1,25м

36/100 =0,36м

1дм=10см тогда

49/100=0,49м

429/100=4,29м

Пошаговое объяснение: