На день народження бабуся приготувала Марійці торт “Північне сяйво” із чорничного, малинового й

полуничного морозива. За рецептом 36% торта має становити полуничне морозиво, а 42% - малинове. Чорничного морозива бабуся використала 374 г. Скільки гостей запросила Марійка на День народження, якщо кожному, включно з Марійкою, дісталася порція вагою рівно в 100 г?

Ответы на вопрос

Отвечает Кислицына Лера.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

100% - 36% - 42% = 22% за рецептом  чорничне морозиво і це складає 374 г. складемо пропорцію:

22% - 374 г

100% - х г

х =374 * 100% : 22% = 1700 г вага всього торта

якщо кожному, включно з Марійкою, дісталася порція вагою рівно в 100 г, то присутні

1700 : 100 = 17 чоловік всього на дні народження

так як Марійкане не гість, то

17 - 1 = 16  гостей запросила Марійка на День народження