У Сашка й Дмитра разом було 27грн. Коли Сашко витратив 4 грн на морозиво, а Дмитро 7 грн на

іграшку, у Дмитра залишилося грошей більше у 3 рази більше, ніж у Сашка. Скільки грошей було у Сашка? (Якщо що це задача:])

Ответы на вопрос

Отвечает Панкратова Даша.

8 грн.

Покрокове пояснення:

нехай у Сашка було х грн, тоді у Дмитра (27-х) грн.

Після витрат залишилося: у Сашка (х-4) грн, у Дмитра (27-х-7)=(20-х), що у 3 рази більше.

Рівняння:

(х-4)×3=20-х,

3х-12=20-х,

4х=32,

х=32:4,

х=8(грн)

Відповідь: у Сашка було 8 грн.