Розміри пасовища прямокутної форми 250м і 425м. Обчисліть, скільки дроту потрібно, щоб огородити

пасовище, якщо дротом обтягнути навколо пасовища тричі будь ласка допоможіть в мене кр зараз

Ответы на вопрос

Отвечает Майор Алина.

Пошаговое объяснение:

Периметр прямокутника дорівнює сумі всіх його сторін. У даному випадку, периметр дорівнює:

2 * (250м + 425м) = 2 * 675м = 1350м.

Оскільки дротом треба обтягнути пасовище тричі, то загальна довжина дроту буде:

3 * 1350м = 4050м.

Отже, для огородження пасовища потрібно 4050 метрів дроту. поидее так

Отвечает Савранская Елизавета.

Ответ:      4050 м.

Пошаговое объяснение:

Размеры пастбища прямоугольной формы 250м и 425м.

вычислите, сколько проволоки нужно, чтобы оградить пастбище, если проволокой обтянуть вокруг пастбища трижды  

************

Периметр пастбища P=2(a+b), где a=250 м  b=425 м

P=2(250+425) = 2*675 = 1350 м.

Чтобы три раза обтянуть пастбище потребуется

3*P = 3*1350 = 4050 метров проволоки.