Щоб пройти від одного краю футбольного поля до другого,Колі потрібно 60 кроків,а Віті 80 кроків.

Яка довжина цього поля,якщо крок Колі на 15 сантиметрів довший,ніж у Віті? допоможіть!​

Ответы на вопрос

Отвечает Примяк Маркіян.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Давайте позначимо довжину поля як "L" (в сантиметрах).

Ми знаємо, що Коля потрібно 60 кроків, а Віті - 80 кроків. Також ми знаємо, що крок Колі на 15 сантиметрів довший, ніж у Віті.

Запишемо відомості в рівняння:

Для Колі: 60 кроків * (довжина кроку Колі) = L

Для Віті: 80 кроків * (довжина кроку Віті) = L

З питання ми знаємо, що довжина кроку Колі на 15 см довша, ніж довжина кроку Віті. Тобто:

(довжина кроку Колі) = (довжина кроку Віті) + 15 см

Тепер ми можемо використовувати ці рівняння для знаходження довжини поля L.

Запишемо рівняння для Колі:

60 * (довжина кроку Колі) = L

Запишемо рівняння для Віті:

80 * (довжина кроку Віті) = L

Тепер використаємо вираз для довжини кроку Колі, що був на 15 см довший:

(довжина кроку Колі) = (довжина кроку Віті) + 15 см

Підставимо це в перше рівняння:

60 * [(довжина кроку Віті) + 15 см] = L

Розгорнемо дужки:

60 * (довжина кроку Віті) + 60 * 15 см = L

Тепер використаємо рівняння для довжини кроку Віті:

80 * (довжина кроку Віті) = L

Порівняємо ці два рівняння:

60 * (довжина кроку Віті) + 60 * 15 см = 80 * (довжина кроку Віті)

Тепер розв'яжемо це рівняння для знаходження довжини поля L:

60 * (довжина кроку Віті) + 60 * 15 см = 80 * (довжина кроку Віті)

Поділимо обидві сторони на 60:

(довжина кроку Віті) + 15 см = (4/3) * (довжина кроку Віті)

Тепер віднімемо (довжина кроку Віті) з обох сторін:

15 см = (1/3) * (довжина кроку Віті)

Тепер помножимо обидві сторони на 3, щоб знайти довжину кроку Віті:

15 см * 3 = (1/3) * (довжина кроку Віті) * 3

45 см = довжина кроку Віті

Тепер, коли ми знаємо довжину кроку Віті, ми можемо знайти довжину поля L, використовуючи одне з рівнянь:

L = 80 * (довжина кроку Віті)

L = 80 * 45 см

Тепер переведемо довжину в см в метри, розділивши на 100:

L = (80 * 45 см) / 100 = 36 метрів

Отже, довжина поля становить 36 метрів.