Розв'яжи задачу. З літопису відомо, що взимку 401 року Чорне море покрилося кригою. Таке явище

повторилося через 610 років, а потім ще через 609 років. Обчисліть, в які саме роки мали місце ці надзвичайні явища природи і скільки часу минуло після останнього з них.

Ответы на вопрос

Отвечает Рахимов Рафаэль.

Ответ:

401 + 610= 1011 році повторилося вдруге

1011 + 609 = 1620 році повторилося втрете

2021- 1620= 401 рік скільки часу минуло після останнього надзвичайного явища

Пошаговое объяснение:

Отвечает Садриев Инсаф.
2 раз -1011 р
3раз - 1620
Минуло 401