Прочитайте уважно умову задачі та складіть обернену задачу й розв’яжіть її: дії, пояснення до

дій, відповідь. У класній бібліотеці було 56 книжок. 37 книжок видали учням для читання.На скільки більше книжок видали ніж залишилося в бібліотеці?

Ответы на вопрос

Отвечает Ульяновский Геннадий.

Пошаговое объяснение:

1) 56 - 37 = 19 (книг) - осталось

2) 37 - 19 = 18 (книг) - больше выдали чем осталось

Обратная задача

В классной библиотеке осталось 19 книг, а выдали на 18 книг больше чем осталось. Сколько книг было в классной библиотеке изначально?

1) 19 + 18 = 37 (книг) - выдали

2) 19 + 37 = 56 (книг) - было изначально