305×97-29280+12015÷15


Ответы на вопрос

Отвечает Смык Иван.

Спочатку виконуємо множення та ділення:

305 × 97 - 29280 + 12015 ÷ 15 = 1 106

1) 305 × 97 = 29 585

2) 12015 ÷ 15 = 801

3) 29 585 - 29 280 = 305

4) 305 + 801 = 1 106
Якщо треба, можу написати рішення прикладів у стовбчик)