Обчисліть 1,6²:(3 4/9+8/9)+0,7²


Ответы на вопрос

Отвечает Мындру Валентина.

Давайте розглянемо це вираз крок за кроком:

Спочатку обчислимо вираз в дужках:

3 4/9 + 8/9 = (3 * 9 + 4) / 9 = (27 + 4) / 9 = 31 / 9

Далі піднесемо 1,6 до квадрата:

1,6² = 2,56

Піднесемо 0,7 до квадрата:

0,7² = 0,49

Тепер обчислимо вираз в дужках:

1,6² / (31/9) + 0,7² = 2,56 / (31/9) + 0,49

Поділімо 2,56 на (31/9):

2,56 / (31/9) = 2,56 * (9/31) = 2,56 * 9/31 = 2,56 * 9 / 31 = 23,04 / 31

Додамо результат до 0,49:

23,04 / 31 + 0,49

Для обчислення цього виразу можна використовувати калькулятор:

23,04 / 31 + 0,49 ≈ 0,742

Отже, результат виразу дорівнює приблизно 0,742.