51. Познач на координатній прямій точку А(6) i точки, які від- далені від точки А: а) на 2

одиниці в додатному напрямку, б) на 7 одиниць в вiд'ємному напрямку: в) на 4 одиниці.

Ответы на вопрос

Отвечает Ковешникова Юлия.

A(6)

а) на 2 одиниці в додатному напрямку,

6+2=8

B(8)

б) на 7 одиниць в вiд'ємному напрямку:

6-7=-1

C(-1)

в) на 4 одиниці.

6-4=2

D(2)

6+4=10

E(10)