Круг розділено на сектори з кутами, які відносятся як 4:5:6. Визнач градусні міри кутів цих

секторів.

Ответы на вопрос

Отвечает Смолин Иван.

Пошаговое объяснение:

Градусна міра кута першого сектора як 4x другого сектора - 5x і третього сектора - 6x Згідно кути відносяться як 4:5:6.

За сумою всіх градусних мір кутів в крузі має бути 360 градусів

4x + 5x + 6x = 360

15x = 360

x = 360 / 15

x = 24

Перший сектор: 4x = 4 * 24 = 96 градусів.

Другий сектор: 5x = 5 * 24 = 120 градусів.

Третій сектор: 6x = 6 * 24 = 144 градуси.

Отвечает Каримов Владислав.

Ответ:

96°; 120°; 144°

Пошаговое объяснение:

Круг = 360°

1 угол — 4х°

2 угол — 5х°

3 угол — 6х°

4х + 5х + 6х = 360

15х = 360

х = 360 : 15

х = 24

1 угол — (4х) = 4 * 24 = 96°

2 угол — (5х) = 5 * 24 = 120°

3 угол — (6х) = 6 * 24 = 144°

96° + 120° + 144° = 360°