826. Знайди рiзницю. Відповідь запиши у вигляді міша 1 ного числа і у вигляді неправильного дробу:

3 A) 128-92; 17 3 a) 5-1-; 5 2 6) 7-3=; 3 в) 10-3-; LOL 7 г) 15-2-; 8 2 e) 6--3-; 5 1 €) 9--8 7 ж) 15 тілосоїм 3 19 4. 7 19 ; 4 3) 14. и) 10 9 - 9 25 45 61 5 10 ; 9 - - -9. 12 i) 37 -12- 3 79 25 - 55 61 к) 115 16 4 79​

Ответы на вопрос

Отвечает Любых Дмитрий.

Ответ:

A) 128 - 92 = 36; 3 4/9

a) 5 - 1 = 4; 1

в) 10 - 3 = 7;

г) 15 - 2 = 13; 8 1/3

е) 6 - 3 = 3; 1

€) 9 - 8 = 1; 1

ж) 15 - 3 = 12; 4