Точка С лежить між точкамм А і В АВ=45 см. знацдіть відрізок АС якщо АС : ВС = 1:2


Ответы на вопрос

Отвечает Елфимов Ярослав.

Відповідь:

АС = 15 см.

Покрокове пояснення:

1) Точка С лежить між точкамм А і В, отже:

АВ = АС + СВ = 45 см ( 1 )

2) Якщо АС : СВ = 1 : 2, то:

СВ = 2АС ( 2 )

3) Підставимо рівняння ( 2 ) до рівняння ( 1 ), отримаємо:

АВ = АС + 2АС = 45 см

3АС = 45 см.

АС = 45 / 3 = 15 см.