У кожному купе вагона 4 місця. У якому купе їде пасажир, якщо він придбав квиток з номером мiсця

19?​

Ответы на вопрос

Отвечает Корсаков Женя.

* * *

1-4 місця = 1 вагон

5-8 місця = 2 вагон

9-12 місця = 3 вагон

13-16 місця = 4 вагон

17-20 місця = 5 вагон

* * *

Відповідь: 5-ий вагон

Отвечает Аблязова Мерьем.

Ответ:

в 5 купе

Пошаговое объяснение:

19 : 4 = 4 (ост 3)

В 5 купе едет едет пассажир