Знайди периметр і площу прямокутника зі сторонами 14см і 8,5​


Ответы на вопрос

Отвечает Древина Нина.

Ответ:

45см 119см2

Пошаговое объяснение:

P=2*(14+8,5)=2*22,5=45 см

S=14*8,5=119

Отвечает Горячев Алексей.

Ответ:↓↓↓

Периметр (P) прямокутника можна знайти, додаючи всі його сторони:

Формула - P = 2 * (довжина + ширина)

P = 2 * (14 см + 8,5 см) = 2 * 22,5 см = 45 см

Площу (S) прямокутника можна знайти, перемноживши його довжину і ширину:

Формула - S = довжина * ширина

S = 14 см * 8,5 см = 119 см²

Отже, периметр прямокутника дорівнює 45 см, а площа дорівнює 119 см².

Надеюсь помогла