Допоможіть будь ласка,математика 6 клас, Розв'язати 1-2/13=


Ответы на вопрос

Отвечает Чупак Влад.

Ответ:

1 -  \frac{2}{13} =   \frac{13}{13} -  \frac{2}{13} =  \frac{11}{13}

Пошаговое объяснение:

пояснюю, з низу у тебе 13 тобто 1 мы представляємо як 13/13 а 2 /13 мы так і залишаємо, ну і рохуємо)