3. Godzina lekcyjna - jaka to część doby? Odpowiedź podaj w postaci ułamka nieskracalnego. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Боровикова Полина.

godzina lekcyjna - 45 min

doba - 24 godz=24·60 min=1440 min

\frac{45}{1440}=\frac{1}{32}