X : 20 = 2:5; 12:7 = 60: x; x: 72 = 5:9;помогите решить пж даю 30 балов ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ерникова Катя.

Ответ:

Давайте вирішимо дану систему рівнянь:

x : 20 = 2 : 5

Спочатку ми можемо знайти спільний множник для обох частин рівності, який дорівнює 20. Поділимо обидві сторони на 20:

x / 20 = (2 / 5)

Тепер помножимо обидві сторони на 20, щоб виразити x:

x = (2 / 5) * 20

x = 8

12 : 7 = 60 : x

Знову знайдемо спільний множник для обох частин рівності, який дорівнює x. Поділимо обидві сторони на 7:

(12 / 7) = (60 / x)

Тепер перемножимо обидві сторони на x, щоб виразити x:

12x = 60

Тепер поділимо обидві сторони на 12:

x = 60 / 12

x = 5

x : 72 = 5 : 9

Знову знайдемо спільний множник для обох частин рівності, який дорівнює 72. Поділимо обидві сторони на 72:

x / 72 = (5 / 9)

Тепер помножимо обидві сторони на 72, щоб виразити x:

x = (5 / 9) * 72

x = 40

Отже, розв'язком даної системи рівнянь є x = 8, x = 5 і x = 40.