56.4-(2x-3.86) = 40.26 9​


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Максим.

Відповідь:

56.4 - (2x - 3.86) = 40.26

Спочатку розглянемо вираз у дужках і віднімемо його зі значення 56.4:

2x - 3.86 = 56.4 - 40.26

2x - 3.86 = 16.14

Тепер додамо 3.86 до обох боків рівняння:

2x = 16.14 + 3.86

2x = 20

Тепер поділимо обидва боки на 2, щоб виразити x:

x = 20 / 2

x = 10

Отже, розв'язок рівняння 56.4 - (2x - 3.86) = 40.26 дорівнює x = 10.

Покрокове пояснення: