2) З двох населених пунктів назустріч один одному виїхало двi дiвчини на електросамокатах.

Швидкість однієї з них 12 км/год, що становить - швидкості другої. Через 2 год вони зустрілись. Яка відстань між цими населеними пунктами? 3 4​

Ответы на вопрос

Отвечает Новик Полина.

Ответ:

Нехай $x$ - відстань між населеними пунктами. За цей час перша дівчина проїхала $12\cdot2 = 24$ км а друга дівчина - $x/2\cdot2 = x$. Оскільки вони зустрілися то сума їх пройдених шляхів дорівнює відстані між населеними пунктами: $$24 + x = x + 24.$$ Отже отримуємо що відстань між населеними пунктами $x = 24$ км. Відповідь: 24 км.