Площа бічної грані правильної трикутної призми дорівнює 24см2, а периметр основи – 9см. Знайти

бічне ребро призми

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Саглара.

Ответ:

5.33 см.

Пошаговое объяснение:

Для знаходження бічного ребра правильної трикутної призми скористаємося формулою для площі бічної грані:

Площа бічної грані=12×периметр основи×бічне ребро.Площа бічної грані=21​×периметр основи×бічне ребро.

Маємо площу бічної грані (Aбічна=24 см2Aбічна​=24см2) та периметр основи (Pоснова=9 смPоснова​=9см). Позначимо бічне ребро як aa. Підставляючи ці значення в формулу, маємо:

24=12×9×a.24=21​×9×a.

Розрахунок:

a=2412×9=244.5=5.33 см.a=21​×924​=4.524​=5.33см.

Отже, бічне ребро призми дорівнює приблизно 5.33 см.