1. В перший день магазин продав N кг овочів, а наступного дня в 2 рази менше. Скільки кг овочів

продав магазин за два днi? N=130. 2. Мотузку довжиною 150 см розділили на три частини. Довжина першої частини s см, довжина другої-на 5 см більша, ніж довжина першої частини. Знайдіть довжину третьої частини. s=30.​

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Кристина.

Відповідь:

В перший день магазин продав 130кг

наступного дня 130*2=260кг

продав магазин за два днi 130+260=390кг

Довжина першої частини 30см

Довжина другої частини 30+5=35см

Довжина третьої частини 150-30-35=85см

Покрокове пояснення: