!!!!!!СРОЧНО!!!!!!!! у класі було 35 учнів і учениць із них 60% хлопці скільки у класі дівчат


Ответы на вопрос

Отвечает Врублевская Дарина.

Ответ:

21 хлопців

14 дівчат

Пошаговое объяснение:

Отвечает Ни Данил.

35*60%=35*0,6=21( хлопчиків у класі)

35-21=14( дівчат у класі)