В чотирьох ящиках 260кг яблук. В першому 50кг, в другому на 19кг більше, ніж в першому і на 13кг

менше, ніж в третьому. Скільки кг яблук в четвертому ящику?

Ответы на вопрос

Отвечает Медведева Екатерина.

Пошаговое объяснение:

1.50  \\ 2.50  + 19 = 69\\ 3.69  +  13 = 82 \\ 4.x \\ 280 - (50 + 69  + 82) = 280 - 201 = 79

В четвертом ящике 79 кг яблук