Накресліть квадрат периметр якого дорівнює периметру прямокутника зі сторонами 2см і4см. Знайти

площу прямокутника і квадрата.

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Владислав.

Ответ:

Периметр прямокутника дорівнює сумі довжин всіх його сторін. У вас є прямокутник зі сторонами 2 см і 4 см, тому його периметр дорівнює:

Периметр прямокутника = 2 * (довжина + ширина) = 2 * (2 см + 4 см) = 2 * 6 см = 12 см

Тепер нам потрібно намалювати квадрат з таким самим периметром, тобто 12 см.

`

```

Квадрат має всі сторони однакової довжини, тобто 12 см / 4 = 3 см кожна сторона.

Тепер, щоб знайти площу прямокутника і квадрата:

1. Площа прямокутника = довжина * ширина = 2 см * 4 см = 8 см^2

2. Площа квадрата = сторона * сторона = 3 см * 3 см = 9 см^2

Отже, площа прямокутника дорівнює 8 квадратним сантиметрам, а площа квадрата дорівнює 9 квадратним сантиметрам.