Помогите решить два числа равнооддаленных от числа7,5...-4,5......-2023


Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Елизавета.

Ответ:

Щоб знайти два числа, які знаходяться рівно на однаковій відстані від числа 7,5 та -4,5, можемо використовувати середнє значення цих двох чисел.

Спершу знайдемо середнє значення чисел 7,5 та -4,5:

(7,5 + (-4,5)) / 2 = 3 / 2 = 1,5

Таким чином, ми отримали, що середнє значення цих двох чисел - 1,5. Тепер ми можемо побудувати два числа, які знаходяться на однаковій відстані від 7,5 та -4,5 і дорівнюють 1,5:

Перше число: 7,5 - 1,5 = 6

Друге число: -4,5 + 1,5 = -3

Отже, два числа, які знаходяться на однаковій відстані від 7,5 та -4,5, це 6 та -3.