4. С помощью координатной прямой сложите числа: а) 2 и -6; 6) -3 и -5; в) - 3,5 и 4. 5. Назор​


Ответы на вопрос

Отвечает Лівий Олег.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а) 2+(-6)=-4

б)-3+(-5)=-8

в) 3,5+4,5=8


Отвечает Лешків Юра.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

   4. Рисуємо коорд. пряму із одиничними відрізками 1 1 клітинку .

        а)  2 + (- 6 ) = - 4 ;  йдемо від 0 вправо на 2 одинич. відрізки ,

    а потім вліво на 6 одинич. відрізків ;  сума  = - 4 ;

        б)  - 3 + (- 5 ) = - 8 ;  йдемо від 0 вліво на 3 одинич. відрізки ,

    а потім вліво на 5 одинич. відрізків ;  сума  = - 8 ;

        в)  - 3,5 + 4 = 0,5 ;  йдемо від 0 вліво на 3,5 одинич. відрізки ,

    а потім вправо на 4 одинич. відрізків ;  сума  = 0,5 .