З пункту А в пункт В виїхав велосипедист зі швидкістю 15,8 км/год. Коли велосипедист проїхав 12,798

км з пункту А за ним виїхав мотоцикліст. Через який час мотоцикліст наздожене велосипедиста, якщо швидкість мотоцикліста у 1,9 раз(и) більша за швидкість велосипедист

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградов Виталий.

Відповідь:

мотоцикліст наздожене велосипедиста через 0,9 год.

Покрокове пояснення:

1) 15,8×1,9=30,02 (км/год) швидкість мотоцикліста;

2) 30,02-15,8=14,22 (км/год) швидкість зближенння;

3) 12,798÷14,22=0,9 (год)