У великому залі кінотеатру 1224 місця , а в малому 208 місць. Скільки кіноглядачів може обслужити

кінотеатр за день, якщо у великому залі було к сеансів , а в малому с? Склади вираз для розвязання  задачі та обчисли його значення , якщо к=5 і с=4. Будьласка допоможіть 

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

5*1224=6120 208*4=832 6120+832=6952 зрителя

Отвечает Абдрашитов Данил.

1223к+208с.Якщо к=5, с=5, то 1224*5+208*4=6120+832=6952