На кондитерській фабриці за перший день випеклм 540 кг печива,а за другий 460 кг такого

печива.Готове печиво розклали в 100 ящиків,порівну в кожний.Скільки ящиків печива випекли на фабриці першого і рудгого дня окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Лютов Максим.
1)540+460=1000(кг)-стільки випекли за два дні
2)1000:100=10(кг)- стільки печива в одному ящику
3)540:10=54(ящ.)-випекли в перший день
4)460:10=46(ящ.)-випекли в другий день
Отвечает Матвеева Яна.
540+460=1000 всього кг
1000:100=10 в кожен ящик кг
540:10=54 - першого дня
460:10=46- другого дня