Господиня купила м"яса на 36 грн,а за масло заплатила- у 4 рази менше,і в неї залишилося ще

45грн. Скільки грошей було в господині перед покупкою? запиши числа у вигляді суми розрядних доданків. 235= 540= 504= ПОМОГИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Бутчик Вася.
1) 36:4=9
Усіх грошей було 9+36+45=90 грн
2) 235=200+30+5
540=500+40
504=500+4