Теңдеуді шешіп беріңіздерш өтініш8y-3 (2y-3)=7y-2 (5y+8)


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Артём.
8y-3 (2y-3)=7y-2 (5y+8)
8y-6y+9=7y-10y-16
2y+9=-3y-16
2y+3y=-16-9
5y=-25
y=-25:5
y=-5