Велосипедисти брали участь у оонках 3 дні. Першого дня вони проїхали 4/15 усього шляху, другого дня

- 2/5 , а третього дня - решту 100 км. Який шлях проїхали велосипедисти за 3 дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Tarasenko Nikita.
1) 4/15 + 2/5 = 4/15 + 6/15 = 10/15 = 2/3 ( пути ) всего за два дня
2) 1 - ( 2/3 ) = 1/3 ( пути ) за третий день
3) 100 : ( 1/3 ) = 300 ( км ) Ответ