Ұзындығы 12 м, ені 8 м қонақ бөлменің ұзындығы 4 метрге, ені 2 метрге арттырылды.Қонақ бөлменің

ауданы қанша шаршы метрге артты?

Ответы на вопрос

Отвечает Русак Александра.

Ответ:

1) 12•8=96

2) 612+4=16

3) 8+2=10

Формула: S=a•b

S=16•10

S= 160

160-96=64

Ж: Қонақ бөлменің ауданы 64 метрге артты.