Будь ласка вирішіть пліз благаю приклади сьогодні потрібно ТЕРМІНОВО!! заздалегідь спасибі 7) 131 +

74022 : 39 - (5283 - 5281) · (2934 - 2023); 8) 69998 + 43998 : (76 + 97548 : 8868 · 1993) - 69792.

Ответы на вопрос

Отвечает Шепель Рома.
131 + 74022 : 39 - (5283 - 5281) · (2934 - 2023)=207
1. 5283-5281=2
2. 2934-2023=911
3. 74022÷39=1898
4. 2×911=1822
5. 131+1898=2029
6. 2029-1822=207

69998 + 43998 : (76 + 97548 : 8868 · 1993) - 69792=208
1. 97548÷8868=11
2. 11×1993=21923
3. 76+21923=21999
4. 43998÷21999=2
5. 69998+2=70000
6. 70000-69792=208