до магазину привезли 50 однакових ящиків з вафлями та печивом.Печива було 240кг,це на 80кг більше

ніж вафель.Скільки ящиків печива привезли до магазину?

Ответы на вопрос

Отвечает Зимодра Кристина.
1).240-80=160(кг)—привезли вафель
2).240+160=400(кг)—привезли печива і вафель разом
3).400:50=8(кг)— в 1 ящику
4).240:8=30(ящ.)—привезли печива
Відповідь: до магазину привезли 30 ящиків печива.