першого дня мікроавтобусом було завезено на склад 627 пачок з книжками,а другого 285 пачок.Першого

дня було зроблено на 6 рейсів більше,ніж другого.Скільки окремо рейсів було зроблено першого дня і скільки-другого?

Ответы на вопрос

Отвечает Комиссарова Софья.
1) 627-285=342 пачці більше завезено у 1 день
2) 342/6=57 пачок перевезено за 1 рейс
3) 627/57=11 рейсів у 1 день
4) 285/57=5 рейсів у 2 день