1 дня мікроавтобусом було завезено у книгарню 627 пачок з книжками.а другого дня 285 пачок. першого

дня було зроблено 6 рейсів більше ніж другого.скільки рейсів було зроблено першого і другого дня

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Иван.
1.627-285=342(п.)-привезли більше першого дня
2.342:6=57(п.)-завезли за один рейс
3. 627:57=11 (р.)-зроблено першого дня
4. 285:57=5 (р.)-зроблено другого дня