З одного села одночасно в протилежних напрямках вирушили велосипедист и пишохид. Через 2 год после

початку руху видстань миж ними становила 34 км. Велосипедист ехал зи швидкистю 13 км/год.З якою швидкистю ишов пишохид?

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.
13×2=26
34-26=8
8÷2=4км