Купили 2 ляльки по 9 грн і 1 машину за 25 грн.яка вартість покупки


Ответы на вопрос

Отвечает Лучникова Алёна.
43 грн,стоимось всей покупки
Отвечает Гелина Ангелина.
1).9*2=18(грн)—вартість двох ляльок
2).18+25=43(грн)—вартість усієї покупки
Відповідь: вартість усієї покупки 43 гривні.