ауыл мен каладан бир уакытта велосипедши мен мотоциклши бир бирине карама карсы багытта жолга шыкты

велосипедши 16 км/ саг жылдамдыкпен ал мотоциклши 54км/саг жылдамдыкпен козгалды велосипедши кездескенге дейин 48 км журди мотоциклши кездескенге дейин канша километр аракашыктыкты журип отти.?

Ответы на вопрос

Отвечает Юстус Вика.
2(7,8у+3,7)+3(1,6у-0,6)=15,6у+7,4+4,8у-1,8=20,4у+5,6; 20,4*0,01+5,6=5,804