Допоможіть розв'язати. Мотоциклістові потрібно проїхати 720 км.Третину цього шляху він їхав

путівцем, а іншу відстань - по шосе,рухаючись 6 год з однаковою швидкістю.З якою швидкістю мотоцикліст їхав по шосе?

Ответы на вопрос

Отвечает Аришина Диана.
1) 720 : 3 = 240 (км) - вiдстань по сільській дорозі, яку він проїхав.
2) 720 - 240 = 480 (км) - вiдстань по шосе, яке вiн проїхав.
3) 480 : 6 = 80 (км/г) - швидкість мотоцикліста по шосе.
Відповідь: 80 км/г - швидкiсть мотоциклiста по шосе.