Срочно! За ответ 40 баллов! 1) Розв'яжи рівняння 11,5х-8,7=1,5х+5,9 2) Відстань від пункту А до В

дорівнює 112 км. Одночасно з цих пунктів назустріч один одному виїхали два велосипедисти і зустрілися через 3,5 год. Знайди швидкість кожного велосипедиста, якщо швидкість другого на 4 км/год більша, ніж швидкість першого. 3) Знайди корінь рівняння 4х=-20

Ответы на вопрос

Отвечает Белозеров Александр.
1. 11,5х - 1,5х = 5,9 + 8,7
10х = 14,6
х = 1,46

2.
пусть скорость первого х км/ч, тогда второго х+4 км/ч

по условию: x + x + 4 = 112 : 3,5

2x + 4 = 32
2x = 28
x = 14 (км/ч) - скорость первого
14 + 4 = 18 (км/ч) - скорость второго

Ответ: 14 км/ч и 18 км/ч

3.
4х = -20
х = -20 : 4
х = -5