А)140% якого дорівнюють 12,18. Б) 4,2% якого дорівнюють 31,5 В)24,5% якого дорівнюють 14,7


Ответы на вопрос

Отвечает Машанов Макс.
А) Пропорция: 12,18 - 140%
                          х - 100%
х = 12,18 * 100 : 140 = 8,7
Вiдповiдь: 8,7.

Б) Пропорция: 31,5 - 4,2%
                          х - 100%
х = 31,5 * 100 : 4,2 = 750
Вiдповiдь: 750.

В) Пропорция: 14,7 - 24,5%
                          х - 100%
х = 14,7 * 100 : 24,5 = 60
Вiдповiдь: 60.