Перший штукатур працював 8 годин, а другий 5 годин.Другий штукатур заробив на 72 гривні менше,ніж

перший . Скільки гривень заробив кожний штукатур

Ответы на вопрос

Отвечает Мергенева Ангелина.

Другий штукатур працював на 8-5=3 години менше.

72:3=24 (грн.) заробіток за 1 годину

8*24=192 (грн.) заробив перший штукатур

5*24=120 (грн.) заробив другий штукатур.

Відповідь: 192 грн., 120 грн.