Запиши числа в менших одиниця вимірювання. 8 год 14 хв;2 роки 7 міс;7 год 59 хв;


Ответы на вопрос

Отвечает Втюрин Максим.
8 год 14 хв = (8 * 60) хв + 14 хв = 480 хв + 14 хв = 494 хв
2 роки 7 мiс = (2 * 12) мiс + 7 мiс = 24 мiс + 7 мiс = 31 мiс
7 год 59 хв = (7 * 60) хв + 59 хв = 420 хв + 59 хв = 479 хв