Запишіть неправильний дріб у вигляді мішаного числа: 8/5=23/10=37/6=43/8=


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Егор.
8/5 = 1 целая 3/5
8 : 5 = 1 (ост. 3)

23/10 = 2 целых 3/10
23 : 10 = 2 (ост. 3)

37/6 = 6 целых 1/6
37 : 6 = 6 (ост. 1)

43/8 = 5 целых 3/8
43 : 8 = 5 (ост. 3)