.Скількі кілограмів сушених яблук отримають з 7,5 кг свіжих,якщо з 40 кг cвіжих яблук виходить 4 кг

сушених?

Ответы на вопрос

Отвечает Крапивинцев Сергей.
40 кг свіжих яблук = 4 кг сушених
7.5 кг свіжих яблук= х кг сушених
х=(7.5 *4):40= 30:40= 3/4= 0,75
Відповідь: 0.75 кг сушених яблук отримають з 7.5 кг свіжих яблук