Довжина хвилинної стрілки годинника 2 см,годинникової стрілки-1.5 см.У скільки разів швидкість

кінця хвилинної стрілки більше швидкості кінця годинникової стрілки.

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Илья.
Будемо користуватися формулою:
v =  \frac{l}{t}  =  \frac{2\pi \times r}{t}
Швидкість хвилинної стрілки:
Vхв = (2 * 3.14 * 2)/1 = 12.56 см/хв
Швидкість годинникової стрілки:
Vгод = (2 * 3.14 * 1.5)/60 = 0.157 см/хв
Vхв/Vгод = 12.56/0.157 = 80
Відповідь: швидкість кінця хвилинної стрілки в 80 разів більша ніж швидкість кінця годинникової стрілки.