Висота рівностороннього трикутника з стороною 8 см дорівнює ... терміново допоможіть


Ответы на вопрос

Отвечает Прокопенко Анна.
Высота равностороннего треугольника находится по формуле:
h =  \frac{a \sqrt{3} }{2}  =  \frac{8 \sqrt{3} }{2}  = 4 \sqrt{3}